FITDANCEART

Pole Dance

Pole Dance

Pole dance, neboli tanec na tyči, je moderní tanečně-sportovní disciplína. Spojuje dohromady prvky baletu, moderní a sportovní gymnastiky, akrobacie, v případě páru párové akrobacie, moderního tance či jakéholi tance, který je tanečnici blízký. Pole dance si získal velkou spoustu příznivců svojí formou fitness, která zaručuje komplexní zpevnění a vytvarování celého těla.

Máme spoustu důvodů proč chodit na Pole dance k nám!

Důvod 1 - kurzy pro všechny

Ať je Váš cíl na tyči jaký chce, u nás vždy najdete vhodnou hodinu.

  • kurzy bez sportovních ambicí pro všechny pokročilosti
  • kurzy zaměřené na posilování 
  • kurzy zaměřené na zvýšení flexibility
  • kurzy pro děti, juniory i dospělé
  • pokud budete mít vyšší cíle, přidejte se do našeho soutěžního týmu. Umíme Vás připravit a budeme se Vám věnovat, po všech stránkách soutěžní přípravy.

Důvod 2 - certifikovaní lektoři

Jako jediní v Plzni Vám můžeme nabídnout výuku certifikovaných lektorů či lektorů, kteří úspěšně reprezentovali naše studio na Mistrovství ČR v Pole Sport. Neodborná výuka způsobuje špatné návyky a pomalejší progress. 

Důvod 3 - garant výuky Zuzana Kellner

Garantem výuky je Zuzana Kellner, certifikovaný instruktor IPDF International Pole Dance Asociacion, školící lektor Pole Dance Academy Český svaz pole & art sports, aktivní porotce Pole Battle League. Dbáme na to, aby jste od začátku posilovali celé tělo, zvyšovali svoji flexibilitu a postupovali jste tak dle Vašich fyzických možností. Věřte, že náš způsob výuky má svůj smysl, posouváme Vaše hranice. Zuzka navštěvuje i hodiny ostatních lektorů a konzultuje s nimi postup výuky.

Důvod 4 - místo okolo tyče

7 tyčí je rozloženo v prostoru 78m2, což Vám dá dostatek místa pro Váš florkwork (pohyb kolem tyče).

Důvod 5 - výška tyčí

Výuka v našem studiu probíhá v počtu maximálně 7 klientů, kdy každý klient má svou tyč. Jediní v Plzni máme tyče o výšce 3,8m, což už je skvělá délka pro trénování kombinací, propojování prvků a pořádně si zašplháte.

Důvod 6 - styl výuky

Osnovy výuky prvků mají svou posloupnost. Každým prvkem se připravujete na další. Do každého prvku Vás naučíme dostat bez pomoci, prvek provádět správně a bezpečně na obě strany tak, abyste jej v dalších hodinách mohli trénovat samostatně. Díky tomu máme v sále o 7 tyčích 7 současně cvičících.

Naším cílem a přáním je hlavně to, abyste na lekcích dostávali nejen kvalitní výuku, ale zároveň Vás tento sport naplňoval a odcházeli jste z lekcí spokojeni. Pole dance Vám pomůže změnit život, pokud se vám tento sport zalíbí, budete chtít umět stále víc a víc. To jde ruku v ruce s celkovým zlepšením fyzické kondice a zpevněnému tělu se určitě také bránit nebudete.

Máte zájem o taneční vystoupení v Plzni?

Lektoři:

Alena TrnavskáEva RybárováIveta RojkováKateřina PapežLuiza MichaeljanovaMartina BrichcínováNikol KalabzováTereza FayováVěra BouzkováZuzana Kellner

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Čtvrtek 18.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pátek 19.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 20.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 21.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 22.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 23.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.