FITDANCEART

Pole Dance

Pole Dance

Pole dance, neboli tanec na tyči, je moderní tanečně-sportovní disciplína. Spojuje dohromady prvky baletu, moderní a sportovní gymnastiky, akrobacie, v případě páru párové akrobacie, moderního tance či jakéholi tance, který je tanečnici blízký. Pole dance si získal velkou spoustu příznivců svojí formou fitness, která zaručuje komplexní zpevnění a vytvarování celého těla.

Máme spoustu důvodů proč chodit na Pole dance k nám!

Důvod 1 - kurzy pro všechny

Ať je Váš cíl na tyči jaký chce, u nás vždy najdete vhodnou hodinu.

  • kurzy bez sportovních ambicí pro všechny pokročilosti
  • kurzy zaměřené na posilování 
  • kurzy zaměřené na zvýšení flexibility
  • kurzy pro děti, juniory i dospělé
  • pokud budete mít vyšší cíle, přidejte se do našeho soutěžního týmu. Umíme Vás připravit a budeme se Vám věnovat, po všech stránkách soutěžní přípravy.

Důvod 2 - certifikovaní lektoři

Jako jediní v Plzni Vám můžeme nabídnout výuku certifikovaných lektorů či lektorů, kteří úspěšně reprezentovali naše studio na Mistrovství ČR v Pole Sport. Neodborná výuka způsobuje špatné návyky a pomalejší progress. 

Důvod 3 - garant výuky Zuzana Kellner

Garantem výuky je Zuzana Kellner, certifikovaný instruktor IPDF International Pole Dance Asociacion, školící lektor Pole Dance Academy Český svaz pole & art sports, aktivní porotce Pole Battle League. Dbáme na to, aby jste od začátku posilovali celé tělo, zvyšovali svoji flexibilitu a postupovali jste tak dle Vašich fyzických možností. Věřte, že náš způsob výuky má svůj smysl, posouváme Vaše hranice. Zuzka navštěvuje i hodiny ostatních lektorů a konzultuje s nimi postup výuky.

Důvod 4 - místo okolo tyče

7 tyčí je rozloženo v prostoru 78m2, což Vám dá dostatek místa pro Váš florkwork (pohyb kolem tyče).

Důvod 5 - výška tyčí

Výuka v našem studiu probíhá v počtu maximálně 7 klientů, kdy každý klient má svou tyč. Jediní v Plzni máme tyče o výšce 3,8m, což už je skvělá délka pro trénování kombinací, propojování prvků a pořádně si zašplháte.

Důvod 6 - styl výuky

Osnovy výuky prvků mají svou posloupnost. Každým prvkem se připravujete na další. Do každého prvku Vás naučíme dostat bez pomoci, prvek provádět správně a bezpečně na obě strany tak, abyste jej v dalších hodinách mohli trénovat samostatně. Díky tomu máme v sále o 7 tyčích 7 současně cvičících.

Naším cílem a přáním je hlavně to, abyste na lekcích dostávali nejen kvalitní výuku, ale zároveň Vás tento sport naplňoval a odcházeli jste z lekcí spokojeni. Pole dance Vám pomůže změnit život, pokud se vám tento sport zalíbí, budete chtít umět stále víc a víc. To jde ruku v ruce s celkovým zlepšením fyzické kondice a zpevněnému tělu se určitě také bránit nebudete.

Máte zájem o taneční vystoupení v Plzni?

Lektoři:

Eva KoželuhováIveta RojkováKateřina PapežKateřina ŠtruncováLuiza MichaeljanovaMartina BrichcínováNikol KalabzováTereza FayováVěra Bergová (Bouzková)Zuzana Kellner

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Sobota 09.03.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.