FITDANCEART

O FITDANCEART

Jsme největší tanečně sportovní studio v Plzni. Vhodný kurz u nás nalezne každý. Vybrat si můžete jak z široké palety stylů, tak pokročilostí. Můžete si přijít zatančit pro radost, ale pokud máte odvahu a odhodlání, trénujeme i úspěšné soutěžní týmy a jednotlivce.

 

LOGO FITDANCEART

 

Studio FITDANCEART jsme pro vás otevřeli v listopadu 2013. Záměrem bylo poskytnout v Plzeňském kraji kvalitní výuku nových tanečních a fitness stylů, jako je Pole Dance, AY fly training. S tím je spjatá celková podpora zájmu veřejnosti o svou fyzickou kondici a snaha probudit zájem o další možnosti, jak tančit, hýbat se a celkově změnit svůj životní styl.

V roce 2015 jsme se spojili s tanečním studiem Centrum Tance, jehož historie sahá do roku 1998, kdy v Plzni začínalo pod názvem Centrum orientálního tance. Díky společnému působení máte nyní k dispozici celkem 4 sály, více lektorů a nové moderní taneční styly. Lektorky a lektoři FITDANCEART se pravidelně vzdělávají u nás i v zahraničí a účastní se mezinárodních soutěží.

Vše co děláme, děláme pro vás, milí klienti, a zároveň s láskou k danému stylu, proto se budeme těšit na každého, kdo se za námi přijde podívat, vyzkoušet jakoukoliv hodinu a věříme, že se bude chtít zase vrátit.