FITDANCEART

Věra Bergová (Bouzková)

Již od dětství jsem byla velmi aktivní. Zkoušela jsem různé druhy sportu od aerobiku, atletiky, plaváni, házené, gymnastiky a dalších až k pole dance, který jsem poprvé vyzkoušela v roce 2010. Věnuji se mu intenzivněji až poslední 4 roky, makám co to jde a snažím se posouvat dál. Miluji na pole dance kombinaci silových a tanečních prvků a hlavně to, že se mám pořád kam posouvat. Stále vznikají nové kombinace a prvky, takže mám pořád nové výzvy před sebou, které chci překonat.

Na jaře 2017 jsem se po roce vrátila z Kanady, kde jsem načerpala novou inspiraci a zkušenosti, ať už v pole dance, WTF - work the floor či strečinku.

Pod vedením úžasných lektorů jako Lisa Corah (Winner Canadian Pole Fitness Championship Professional division 2015) nebo Jessica Lynn (která nabírala zkušenosti u těch nej jako Jamilla, Jenyne Butterfly a Suwasit). Další člověk, který mě inspiroval společnými tréninky byl úžasný Ricky Pang (Winner Canadian Pole Fitness Championship Men´s division 2013).

Tento rok jsem se také poprvé zúčastnila Mistrovství České republiky v Pole Sport v kategorii profesionálů, kdy jsem měla na přípravu jen tři týdny, ale pod správným vedením Zuzky Kellner jsme daly dohromady choreo a dopadlo to nad má očekávání 15. místem.

Na svých lekcích se na Vás budu moc těšit.