FITDANCEART

Dominika Metličková

Lektorka tance

V současné době vedu pravidelnou výuku kurzů a semináře pro dospělé i děti. Učím muzikálový tanec, salsu, flirt dance, lady latin dance, balet, FitLatinoDance, moderní tanec, fitbalet, lady salsu a salsaton. 

V jednotlivých stylech se neustále vzdělávám a na mých hodinách tím máte možnost zažívat stále nové věci.

Můžete se mnou zažít taneční víkendové pobyty a dovolené, zavystupovat si na veřejných produkcích, či jiné nevšední zážitky! ;)

Jako lektorka působím již od roku 2001, s výukou jsem začala na ZUŠ v Pardubicích – klasický tanec, vedla hodiny klasického a moderního tance pro tanečníky latinsko-amerických tanců, v Praze jsem poté vedla na ZUŠ v Ďáblicích taneční přípravku (děti věku 3 - 6let) a v přidružené taneční skupině učila jazz dance, muzikálový tanec a klasický tanec (děti věku 10 - 18let). Vedla jsem také hodiny muzikálového a výrazového tance. A v roce 2009 jsem začala učit v Centru Tance.

Choreograf

Má choreografická tvorba zahrnuje předtančení na maturitní plesy, samostatné performance a taneční čísla na večírky. Momentálně tvořím hlavně pro taneční skupnu DDg. 

Tanečnice

Začátky mé taneční kariéry sahají až do mých 5 let, kdy jsem začala navštěvovat ZUŠ v Pardubicích, kde jsem se pod vedením prof. Demlové seznámila se základy baletu, moderního, lidového a scénického tance. Při studiu na ZUŠ jsme měli 2x do roka představení ve Východočeském divadle na „velké scéně“ a samotné vystupování na jevišti pro mě bylo a dodnes je okouzlující! To vše rozhodlo definitivně o tom, že půjdu ve stopách tance a v roce 1993 jsem nastoupila na Taneční konzervatoř Praha. Zde jsem studovala tanec klasický/balet, moderní – jazz, contemporary, charakterní, lidový, flamenco a historické tance.
V rámci TK jsem nastudovala role v baletech Louskáček, Šípková Růženka, Marná opatrnost a Polovecké tance uvedené ve Stavovském divadle v Praze, a také externě spolupracovala s Národním divadlem, kde jsem účinkovala v Labutím jezeře. Od roku 2001 jsem se účastnila zájezdových představení v Německu a Francii, např. Veselá vdova, Fantom opery, Ptáčník, v ČR zájezdové operetky Růže z Argentiny a turné po Číně s projektem Vídeňského symfonického orchestru Straussovy valčíky. Byla jsem členkou taneční skupiny LG Style, tančila v projektech Mozart Semper vivat! a The Sound of Polka a dále vystupovala v divadle The Magic Prague Theatre.
Studovala jsem pod vedením Zdeny Nemcové klasický tanec, Hany Vláčilové a Taťány Juřicové scénický klasický tanec, Pavla Ždichynce tanec s partnerem, dále Taťány Krištůvkové flamenco a historický tanec, Zuzany Gančevové moderní tanec – technika M. Graham, jazz dance, Aleny Drápalíkové moderní tanec – technika Limon, contemporary dance, a také Ivanem Muchou lidový tanec. Ze zahraničních pedagogů mě vedl Claud Paul Henry na semináři moderního tance. 

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Pátek 28.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 29.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 30.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Středa 03.10.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.