FITDANCEART

11.06.2018

Podzimní rozvrh

Naše milé tanečnice a tanečníci,

Rády bychom vás informovaly o novinkách, které máme pro vás připravené.

 

ROZVRH PODZIM

Jako první novinku vám přinášíme rozvrh na podzimní semestr. Rozvrh můžete již teď nalézt na našich webových stránkách – Podzimní rozvrh. Některé kurzy byly v jarním semestru plně obsazené, neváhejte a přihlaste se. Pokud byste chtěli posunout splatnost, rozdělit platby, určitě se obraťte na naše recepční, rády vám se vším pomůžou.

Na začátku srpna budeme vypisovat ukázkové lekce za zvýhodněnou cenu 50 Kč. Tyto lekce se budou konat od 3.9. do 14.9.2018.

 

ROZVRH PODZIM – dětské kurzy

Po předešlých zkušenostech jsme u dětských kurzů upravily přihlašování na nové pololetí. Prosíme všechny rodiče, aby věnovali této změně pozornost. Jak jistě víte, mnoho dětských kurzů je v současné době naplněno. Chceme zajistit místa dětem, které chtějí v kurzu pokračovat, proto budou do 24.6.2018 dětské kurzy v rozvrhu na našich stránkách pro veřejnost uzavřeny. Žádáme rodiče dětí, kteří chtějí ve svém kurzu pokračovat, aby se přihlásili na recepci. Rezervace jim bude vytvořena a je možnost posunout splatnost. Od 25.6.2018 budou všechny kurzy v rozvrhu otevřeny a do volných kurzů se bude moci přihlásit kdokoliv.

Také dětské ukázkové lekce budeme vypisovat na začátku srpna a budou se konat od 3.9. do 14.9.2018.

 

ZÁVĚREČNÉ AKCE

Jako každý rok je pro Vás připravena závěrečná párty, která se koná 22.6.2018 v Saloonu na Roudné. Velmi se těšíme na všechna vystoupení, které nás čekají a na které naše klientky a klienti nacvičují.

Druhým rokem pro Vás připravujeme Dětskou závěrečnou besídku, která se koná 23.6.2018 v Moving Station. Děti se již teď moc těší a nacvičují na svých kurzech. Věříme, že se na své děti přijdete rádi podívat a společně si užijeme krásné odpoledne.

Je nutné, aby jste si během tohoto týdne zakoupili na recepci vstupenky na dětskou besídku. Kapacita sálu je omezena.

 

GDPR

Dne 25.5.2018 vyšlo v platnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Z tohoto důvodu od vás potřebujeme souhlas především kvůli focení a natáčení na pořádaných akcích, ale například i kvůli občasnému focení na hodinách a workshopech. Po přihlášení do Vašeho účtu Vás náš systém požádá o souhlas s uchováváním osobních údajů. 

 

Děkujeme a přejeme krásný den

 

Renat a Zuza