FITDANCEART

Port De Bras®

Port De Bras®

PortDeBras je cvičební program, který vznikl spojením klasického tance, posturálních technik (týkajících se tonusu svalstva při chůzi stání, sedu) a strečinku. Plynulé sekvence pohybů vám protáhnou zkrácené svaly, uvolní a zmobilizují páteř a kloubní spojení, zlepší koordinaci a ovlivní ladnost pohybů. Při tomto cvičení posílíte hlavně paže a ramena, ale zkrátka nepřijdou ani kyčle a dolní končetiny.

PortDeBras představuje kompenzační lekce vycházející z klasického i moderního tance přizpůsobeného běžné veřejnosti, takže se nemusíte bát, že byste toto cvičení nezvládli. Tvůrci tohoto programu (Vladimir Snezhik a Julio Papi) do něj neopomněli zařadit posturální techniky, které významně přispívají k harmonizaci těla a mysli.

Už po několika lekcích tanečně-cvičebního programu se zlepší pohybové stereotypy a celkové držení těla. Lekce PortDeBras mají příznivý vliv na napětí svalstva při cvičení i v klidu. Nejde o žádnou příliš rychlou nebo nepřirozenou aktivitu. Naopak, cvičení si zamilujete už jen proto, že jde o pohyb tělu vlastní. Příjemnou atmosféru dotváří netradiční hudba ve stylu Chill Out a Ethnic Ambients.

Pro mnoho lidí je PortDeBras cestou, jak zažít krásný pocit z tance, splynutí s hudbou bez předchozí taneční průpravy. Mnozí se tak mohou alespoňčástečně přiblížit svému snu – umět tančit. Tanec je prostředek jak porozumět vlastnímu tělu, nitru i celému okolí. Proto neváhejte a přijďte objevit jeho tajemství.

Co si vzít s sebou na lekci Port De Bras®

Pohodlné oblečení, pití, ručník. Cvičí se bez bot.

Lektoři:

Pavlína VejchodováPetra Svobodová

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Čtvrtek 27.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pátek 28.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 29.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 30.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 01.07.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 02.07.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.