FITDANCEART

Petra Svobodová

Už od malička ráda sportuji. Ve čtyřech letech mě maminka přivedla k moderní gymnastice, které jsem se naplno věnovala více jak deset let. Součástí tréninkové přípravy byl i klasický balet a výrazový tanec. Zúčastnila jsem se mnoha závodů ve všech výkonnostních třídách u nás i v zahraničí. Největším úspěchem byla pro mě medailová umístění na oblastních přeborech a účasti na Mistrovství České republiky.
Jednoho dne jsem objevila společenský tanec, který mě okamžitě chytl. Prošla jsem taneční školou TŠ Krejčík a po základních tanečních jsem se ocitla v tanečním klubu TŠ Zdeňka Kozelky a Evy Vysloužilové (později TŠ Quickdance Plzeň). Se skvělou partou lidí jsme s plesovými formacemi vystupovali na různých kulturních akcích, plesech, v tanečních a maturitních plesech po celé ČR.
Každoročně jsem se účastnila Mistrovství republiky plesových choreografií. Po finálových umístěních a několika titulech Vicemistra ČR, jsme v roce 2006 získali titul Mistr ČR plesových choreografií.
Protože jsem se tanci chtěla věnovat ještě více, rozhodli jsme se s tanečním partnerem, že zkusíme i sólovou taneční kariéru. Během jedné taneční sezony jsme si vytančili třídu A v latinskoamerických tancích a třídu B v tancích standardních. S novým tanečním partnerem Davidem jsem došla ještě dále a vytančila jsem si i třídu nejvyšší – mezinárodní třídu M v latině.
Zúčastnila jsem se prestižních mezinárodních soutěží jako je Prague Open, Brno Open a v roce 2010 také Mistrovství České republiky.
Při cestě za úspěchy nám v přípravě pomáhali trenéři a tanečníci jako například Michal Kostovčík, manželé Tománkovi, Zdeněk Rezler, Martin Odstrčil, Miroslav Gabriel a další.
Po narození dcery Kačenky jsem nedokázala zůstat bez pohybu, bez tance. Rozhodla jsem se zkusit něco úplně nového a přihlásila se na kurz PortDeBras. Získala jsem tak certifikát tohoto cvičebně tanečního stylu přímo od jeho zakladatele Julia Papi.
Hned po narození druhé dcery Kristýnky jsem si otevřela lekce PortDeBras, abych mohla předat krásný pocit z ladného pohybu i ostatním.

Úspěchy, soutěže, kurzy:

 1996 - 1997: Mistrovství ČR v moderní gymnastice I. VT
 2000 - 2003: Mistrovství ČR Plesové choreografie (Vicemistr a 2. vicemistr)
 2004: 2. místo na Mezinárodním Mistrovství formací Ústí nad Labem
 2005: 1. místo Mistrovský pohár Dance life Brno (formace)
 2006: Mistr ČR plesových choreografií
 2007: Mistr ČR ve figurálním valčíku (SUT)
 2008 - 2009: Mezinárodní soutěž Prague Open a Brno Open (latinskoamerické tance)
 2009: Mezinárodní třída M v latině
 2010: Mistrovství ČR dospělých v latinskoamerických tancích
 2010: 1. místo v LAT, Plzeňský blackpool
 2012: kurz PortDeBras Praha, Certifikát

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Čtvrtek 27.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pátek 28.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 29.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 30.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 01.07.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 02.07.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.