FITDANCEART

Sexy dance

Sexy dance

Hledáte styl tance, který Vás uchvátí a podpoří Vaši ženskou stránku a sebevědomí? Působit sexy znamená především věřit sama v sebe. Dávka zdravého sebevědomí v kombinaci s taneční průpravou udělá z každé z nás sexy ženu.
 
Sexy dance se v České Republice začal rozvíjet kolem roku 2006. Vznikl propojením S Faktoru a prvků a kroků z různých taneční stylů.
S Faktor byl ve své době považován za průlomovou formu cvičení. Tento tanečně posilovací a protahovací program přišel z USA. Díky němu u nás vzrostlo povědomí třeba o striptýzu nebo tanci u tyče. Mezi taneční styly, ze kterých Sexy dance čerpá, patří orientální a latinskoamerické tance, moderna i street dance.  
 
Možná Vás překvapí fakt, že Sexy dance má mnoho podob - od pomalého svůdného tance po rafinovaný striptýz, burlesku a kabaret, tanec se židlí (chair dance), tanec inspirovaný hudebními klipy (MTV dance), tanec na vysokých podpatcích (High heels) a tanec s rekvizitami. Dynamiku a styl choreografií dokresluje volba stylu hudby - od pomalých svůdně erotických po tvrdé rockové.
 
Každý lektor přináší do lekcí svou vlastní individualitu, tudíž lekce mohou být zaměřeny více na určité podtypy Sexy dance. Lekce jsou přístupné od 15 let.
 
Co si vzít s sebou na lekci:
Doporučujeme pohodlné oblečení - legíny a tílko. 
Tančit můžete v ponožkách, baletních piškotách nebo jazzové obuvy. Pevná obuv typu botasky a boty s platformou nejsou vhodné. Časem se Vám můžou hodit latinky s chráničem podpatku nebo boty typu High heels (vyšší boty se zpevněným kotníkem, podpatek je umístěn blíže ke špiččce boty, která je otevřená a s měkkou ohebnou podrážkou jako u latinek).
Při floorworkových kombinacích oceníte pěnové chrániče kolen - lektorka Vás včas upozorní.
Pak už jen pití, úsměv a chuť tančit :)
 

Lektoři:

Lucie MatějkováTereza Fayová

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Pátek 28.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 29.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 30.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 01.07.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 02.07.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.