FITDANCEART

AY Fly Training®/D-Yogi Fly®

AY Fly Training®/D-Yogi Fly®

Jedná se o antigravitační cvičení, které je prováděno v měkké, elastické síti zavěšené ze stropu. Tato moderní metoda obsahuje několik specifických cvičebních technik, a to od velmi jednoduchých až po složitou akrobacii.
AY Fly patří mezi kardiovaskulárního cvičení, je maximálně efektivní pro posílení svalové soustavy a vnitřních stabilizačních svalů. Umožňuje se pohybovat v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech. Pozice se vykonávají pomalu s důrazem na techniku, s různým rozsahem a na různé úrovni dle možností klienta.

Pozitivní účinky:
posílení svalů, kloubů a vazů, redukce váhy a tvarování postavy, uvolnění duševního i fyzického napětí, stimulace produkce endorfinů v mozku, podpora srdeční činnost, zlepšení metabolismu, podpora trávení a činnosti střev, zpomalení procesu stárnutí.

Vše je koncipováno tak, aby lekce mohl navštívit kdokoli bez předchozí přípravy, nezáleží na věku, váze ani pohlaví. AY fly Vám navodí pocit štěstí a nalije Vám energii do žil.

Na co u nás klademe důraz?

Prostor
U tohoto cvičení je důležité, abyste se cítili dobře a mohli se uvolnit. Do sálu 54m2 jsme tedy zavěsili 7 šál, to znamená, že pro své cvičení budete mít dostatek místa.

Individuální přístup
Na lekci je maximálně 6 klientů. Lektor má tedy přehled o každém z Vás, může Vás posouvat krok po kroku dle Vašich fyzických možností.

Certifikovaní lektoři
V našem lektorském týmu máme jen certifikované lektory, kteří jsou vyškoleni přímo od master trenérky Denisy Sarmirové. Znají varianty pro klienty s různými omezeními, dokáží poradit a provedou Vás od základních cviků po náročnější akrobatické kousky.

Co si vzít s sebou na lekci AY Fly Training®

Pohodlné oblečení, pití, cvičí se bez bot.

Lektoři:

Adéla KlímováBarbora SmolováKateřina KasalováKateřina MatasováSimona Friedlová

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Pátek 29.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 30.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 01.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 02.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.