FITDANCEART

AY Fly Training®/D-Yogi Fly®

AY Fly Training®/D-Yogi Fly®

Jedná se o antigravitační cvičení, které je prováděno v měkké, elastické síti zavěšené ze stropu. Tato moderní metoda obsahuje několik specifických cvičebních technik, a to od velmi jednoduchých až po složitou akrobacii.
AY Fly patří mezi kardiovaskulárního cvičení, je maximálně efektivní pro posílení svalové soustavy a vnitřních stabilizačních svalů. Umožňuje se pohybovat v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech. Pozice se vykonávají pomalu s důrazem na techniku, s různým rozsahem a na různé úrovni dle možností klienta.

Pozitivní účinky:
posílení svalů, kloubů a vazů, redukce váhy a tvarování postavy, uvolnění duševního i fyzického napětí, stimulace produkce endorfinů v mozku, podpora srdeční činnost, zlepšení metabolismu, podpora trávení a činnosti střev, zpomalení procesu stárnutí.

Vše je koncipováno tak, aby lekce mohl navštívit kdokoli bez předchozí přípravy, nezáleží na věku, váze ani pohlaví. AY fly Vám navodí pocit štěstí a nalije Vám energii do žil.

Na co u nás klademe důraz?

Prostor
U tohoto cvičení je důležité, abyste se cítili dobře a mohli se uvolnit. Do sálu 54m2 jsme tedy zavěsili 7 šál, to znamená, že pro své cvičení budete mít dostatek místa.

Individuální přístup
Na lekci je maximálně 6 klientů. Lektor má tedy přehled o každém z Vás, může Vás posouvat krok po kroku dle Vašich fyzických možností.

Certifikovaní lektoři
V našem lektorském týmu máme jen certifikované lektory, kteří jsou vyškoleni přímo od master trenérky Denisy Sarmirové. Znají varianty pro klienty s různými omezeními, dokáží poradit a provedou Vás od základních cviků po náročnější akrobatické kousky.

Co si vzít s sebou na lekci AY Fly Training®

Pohodlné oblečení, pití, cvičí se bez bot.

Lektoři:

Adéla KlímováBarbora SmolováKateřina Kocová (Matasová)Lucie Kröhanová