FITDANCEART

Marie Marešová

K jízdě na in-line bruslích mě ve 13letech zlákala minirampa v Českém údolí. Později přibyla další disciplína - freestyle slalom, která je "nejelegantněji" prováděna na freestyle bruslích – těch s jednou řadou koleček. Bruslení jako takové mám ráda a stále hledám další možnosti, které tento sport nabízí - proto jsem navštěvovala krasobruslařský kurz a pořídila si i klasické trekové brusle, které díky své stabilitě a přední brzdě, otevírají další možnosti. Vhodné jsou na rollerdance, artistic roller skating, rollerderby, samozřejmě i do města a skateparků.

V roce 2017 jsem získala oprávnění Instruktor kolečkového bruslení a začala vyučovat v Plzni, o rok později i v Praze. Dále jsem prošla tanečními, rytmickými a gymnastickými průpravami. V roce 2017 jsem založila výběrovou skupinu tanečníků, gymnastek, hokejistů/bruslařů – s názvem RollerGangPlzeň. Máme za sebou několik tanečních vystoupení, pár natočených reklam ve stylu rollerdisco a děláme workshopy - zatím v rozsahu naší republiky... Takže pokud Vás kurzy nadchnou, je tu i další možnost pokračování – tedy působení mezi "gangovými" performery.

Z mé lásky k bruslení vznikly originální kurzy pro všechny nadšence, kterým je jízda po okruhu málo. Pokud máte chuť naučit se, a zvládnout bezchybnou jízdu na bruslích a dále ji zdokonalovat, neváhejte přijít. Tréninky jsou zaměřeny především na správně prováděnou techniku jízdy na in-line i klasických bruslích, s výukou dle správné metodiky akreditované MŠMT. Procvičujeme pomocí slalomů, rollerdance kroků, určitě si osvojíme i pár fíglů z rollerderby, krasobruslení… Těšit se můžete na krásné choreografie. Kurzy ve výše uvedeném rozsahu nemají v ČR obdobu. Po absolvování kurzu už Vás na bruslích k zemi nepošle ani zemětřesení.

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Sobota 21.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 22.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 23.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 24.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Středa 25.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Čtvrtek 26.09.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.