FITDANCEART

Věra Škalová

Poprvé jsem se k orientálnímu tanci dostala v roce 2003. Už ani nevím, jak jsem přišla na ten nápad zkusit orient… nejspíš jsem někde viděla letáček či vystoupení a řekla si, že bych to mohla ,,prubnout“ :-) Každopádně si pamatuji, že na první hodinu se mi najednou moc nechtělo a kdybychom nešly společně s kamarádkou, asi bych tam ani nedorazila.
Ještě že to tak nakonec nedopadlo, protože hned po první hodině jsem byla orientálním tancem lapena a začala si tak vlastně plnit svůj dlouholetý sen. :-)

Lektory se mi staly hlavně lektorky Centra orientálního tance jako Jana Bělová, Zuzka Kepková, Katka Zezulková, Katka Krejčová, Karolína Irisová…, ale také zahraniční lektoři jako např. Jillina. Nejvíce mě uchvátil klasický egyptský styl tance Raks Sharki a velice zajímavý je i tanec s předměty jako je šátek, křídla isis nebo šavle.

Zúčastnila jsem se několika vystoupení v rámci akcí COT a několika vystoupení na bálech, oslavách, koncertech...

S výukou tance jsem začala v roce 2009 a rozhodně se nemusíte bát, že se na hodinách se mnou budete nudit :-)
Hodinu začneme protažením a rozhýbáním svalíků…..pak se pustíme do malého roztancování a ,,opáčka“ všech prvků. Určitě nás nemine výuka nových prvků….. a pak spojíme všechno do krásného a ladného tance, ať už v podobě choreografie či improvizace. Konec hodiny bude věnován znovu protažení svalů.


Moje hodiny budou veselé, svižné a nabyté energií, tak že se připravte,že se určitě zapotíte :-)
Budu se snažit Vás naučit nejenom jednotlivé prvky orientálního tance, ale hlavně jejich kombinace tak, abyste si mohly samy zatančit, kdykoliv se Vám jen bude chtít.

Krásná a smyslná žena se skrývá v každé z nás, pojďme ji zkusit v sobě objevit :-)

 

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Pondělí 20.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 21.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Středa 22.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Čtvrtek 23.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 25.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.