FITDANCEART

Věra Hollerová

Své kurzy vedu k uvolnění a relaxaci žaček - to neznamená v pomalém tempu, ale i v tempu,  kdy se řádně udýcháte a zapotíte. Nejde o náročné tančení, co se týče obtížnosti choreografií, ale o uvolnění i nabití energie. Kromě  výuky všech základních prvků, jejich propojení do jednoduchých i složitějších kombinací, chci naučit své žačky nalezení sama sebe, pochopení své důležitosti a své jedinečnosti, radosti ze svého těla. A tak se vždy těším z další nadšené ženy, která si  umí tanec vychutnat, která se naučí nejen choreografie, ale i prožívat své emoce.

Průpravu v tanci jsem získávala postupně u Eriky Kováčikové,ale i Katky Zezulkové, Adly Čumpelíkové, Karoliny Idrisové, Michala Macha, Lenky Badriyah Zychové, Katky Krejčové, Shereen, Mirky Gebouské, Shereen,Terezky (Australie), Reyhan, Bahary,Beaty a Horacia Cifuentes, Lubny Emam, Osamy Emam, Jilliny, Amparo Nunez, Bri Hurley, Rachel Brice, Morgany, Zahry.

Rok a půl jsem tančila ve skupině Akasha pod vedením Mirky Gebouské (první MISS ORIENT), kdy naše skupina získala dvě třetí místa ve formacích ve skupině folklor a orient fusion a druhé místo v bollywoodu v taneční soutěži na Mezinárodním festivalu Orientálního tance, Duisburg (Německo). Nyní jsem členkou skupiny Daima dancers, se kterou jsme získaly řadu ocenění v tuzemských tanečních soutěžích.  Zajímavá spolupráce ve filmu Ženy v pokušení v roli kurzistky hodin břišního tance při natáčení v tanečním studiu.