FITDANCEART

Martin Matura

Sport je takový můj druhý život, který mě naplňuje, a věnuji se mu prakticky odjakživa. Jako malý jsem začal v Sokole Písek se sokolskou všestranností (a věnuji se jí dodnes), ve které se závodí ve šplhu, plavání, atletice a ve sportovní gymnastice. Postupem času jsem se pak kromě samotného cvičení začal zajímat i o trénování ostatních.

Od patnácti jsem dělal pomahatele ostatním cvičitelům, potom jsem složil trenérské zkoušky a od osmnácti se aktivně věnuji přípravě dětí, dorostu a dospělých právě pro soutěže v plavání, atletice, šplhu a především pak ve sportovní gymnastice. Působím převážně v Sokole Písek a ve Fitdanceart centru pak pomáhám s gymnastickou průpravou dospělákům a dětem od 7 do 14 let.

Kromě sokolské všestrannosti mě vždycky lákaly i další sporty, takže jsem se ve svém volném čase věnoval i volejbalu, fotbalu, judu, horolezení, squashi, kanoistice a posledních několik let jsem součástí skupiny Five Fellas, která se zabývá silovou gymnastikou.

 

 

 

Sportovní úspěchy (sokolská všestrannost):

2018 – 1. místo na MČR v kategorii muži                                                                                                                                      2017 – 1. místo na MČR v kategorii muži
2016 – 1. místo na MČR v kategorii muži
2015 – 1. místo na MČR v kategorii muži
2014 – 1. místo na MČR v kategorii muži
2012 – 2. místo na MČR v kategorii muži
2011 – 3. místo na MČR v kategorii muži
2009 – 1. místo na MČR v kategorii muži
2008 – 1. místo na MČR v kategorii muži
2007 – 4. místo na MČR v kategorii muži
2006 – 4. místo na MČR v kategorii dorostenci
2003 – 3. místo na MČR v kategorii starší žáci