FITDANCEART

Julie Mihoková

Julie Mihoková

Tanec miluji odjakživa. Když jsem byla malá holka, snila jsem o Šeherezádě a o tom, jak tančím jako ona. Na základce jsem začala chodit do tanečního kroužku, kde jsem vyzkoušela různé styly. Pak následovaly na střední škole taneční a tak dále..

Od roku 2000 se věnuji orientálnímu tanci, takže se mi vlastně splnil můj dětský sen:) Prošla jsem různými kurzy a nakonec mi již přestalo stačit „jen" tančit na hodinách. Chtěla jsem tu radost z tance předávat dál. Po účasti na 1. ročníku Miss Orient v roce 2005 (podmínka k přijetí do lektorského týmu) jsem začala vyučovat v Centru tance. Dále jsem se vzdělávala u „našich" i mezinárodních lektorů, jako např. Katka Krejčová, Karolína Idrisová, Michal Mach, Ajna Čubová, Katka Zezulková, Eva Procházková, Warda, Jillina atd.

V roce 2012, při založení skupiny Daima Dancers, se mi naskytla jedinečná příležitost stát se jednou z jejích členek. Musela jsem si z časových důvodů vybrat, zda skupina či kurzy. Dlouho jsem neváhala a k Daimě se přidala.

V rámci mého tanečního působení mě mohli potkat na řadě akcí, mezi které patří například ples FDA, různé bály, narozeninové oslavy, akce i soutěže.

Letos jsem začala, díky záskoku za moji těhotnou kamarádku, znovu vést lekce orientálního tance. Z hodin vždy odcházím nabitá pozitivní energií a doufám, že i vy jste po hodině se mnou stejně dobře naladěni, protože to je mým cílem a to mě na lekcích naplňuje snad úplně nejvíc :)