FITDANCEART

Jana Sýkorová

Tanci se věnuji prakticky od malička. Mé začátky v TK Impro, kde jsem tančila všechno možné od folkloru po párovou latinu, mě nakoply ve vlastní tvorbě a už na základní škole jsem se spolu se svými spolutanečníky podílela na choreografiích, se kterými jsme objížděli republikové soutěže. V té době začal být mezi mými vrstevníky populární hip hop a street dance. Samozřejmě jsem nesměla být pozadu, a proto mě mé kamarádky vzaly s sebou na trénink do TS Spider, kde jsem u street dance vydržela mnoho let.

Ve svých 18 letech jsem dostala na starost rovnou dvě soutěžní skupiny a tak jsem se vrhla do trenérství. Mimo to jsem stále tančila a soutěžila, takže tanec a soutěže byly moje všechno. Vzhledem k tomu, že jsem chodila na sportovní gymnázium, to bylo zvládnutelné a já tak do maturity žila jen a jen tancováním. 

S nástupem na vysokou školu se moje priority změnily, ale hlavně mě přestaly naplňovat soutěže a všechen ten shon s nimi spojený. A proto jsem na podzim roku 2015 odešla ze Spider DC a přestala jak trénovat, tak soutěžně tančit. Ale na tanec jsem nezanevřela. :) Spolu s podobně smýšlejícími kamarády a tanečníky, kteří už nechtěli soutěžit, ale pořád je bavilo tvořit, jsme se scházeli dál a společně jsme se věnovali tanci na rekreační úrovni a vystupovali na maturitních plesech a dalších akcích. 

V roce 2016 jsem se dostala do tanečního studia FITDANCEART, kde jsem nejprve suplovala za streetové lektory a lektorky tanečních lekcí pro děti. V průběhu roku jsem čím dál tím častěji docházela na dětské lekce, až se od podzimu 2017 objevilo i moje jméno mezi lektory a v rozvrhu jsem měla vypsané první kurzy. Po dvou letech jsem se tedy vrátila k tomu, co mě od začátku mého lektorství bavilo nejvíc, a to k trénování malých tanečníků. :)

V současné době vedu kurzy Taneční přípravky pro děti ve věku 3 - 5 let a 5 - 8 let a dětské kurzy Street dance pro začátečníky i pokročilé. 

Kromě streetu mě v posledních letech nadchnul především moderní tanec, kterému se ve svém volném čase snažím věnovat. Mám pedagogické minimum a mimo jiné se již několik let věnuji i choreografiím maturitních předtančení. 

Mezi mé největší taneční a lektorské úspěchy patří 

- 3. místo na MČR Beat street a 2. místo na Mistrovství Čech - street dance (velké formace v juniorské kategorii)

- dvakrát 3. místo na Mistrovství Čech - street show (velké formace v hlavní věkové kategorii)

- medailová umístění na ligových soutěžích (malé formace v hlavní věkové kategorii)

- všechna krásná umístění mých svěřenců (velké formace, malé formace, sóla a dua v kategoriích baby, děti a junioři)

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Pátek 28.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 29.02.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 01.03.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 02.03.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 03.03.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Středa 04.03.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.