FITDANCEART

Jana Lanzendorfová (Heinrichová)

Ahoj, jmenuji se Janča a sport je nedílnou součástí mého života. Svou sportovní kariéru jsem započala v 6 letech sportovní gymnastikou a následně jsem pokračovala TeamGymem, na kterém mě bavilo hlavně to, že se jedná o týmový sport. Později si mě svou všestranností získala atletika, kde jsem se nejprve věnovala vícebojům a poté běhům na 200, 400 a 800 metrů.

Již od dětství jsem se chtěla stát učitelkou tělesné výchovy, nakonec jsem se ale rozhodla pro studium na Farmaceutické fakultě UK a vedení lekcí pro děti je mým koníčkem. Mám zkušenosti s trenérstvím sportovní gymnastiky dětí ve věku 4-8 let, lektorováním všestranné pohybové přípravy dětí ve věku 3-6 let a také jsem trenérkou juniorské akademie Rozběháme Česko. Absolvovala jsem školení trenérů atletických přípravek a školení trenérů 3. třídy sportovní gymnastiky.

Ve volném čase ráda chodím po horách, běhám, cvičím jógu, jezdím na běžkách a také mě můžete potkat ve studiu na lekcích Aerial Hoopu.

Ve svých lekcích bych se chtěla zaměřit na všeobecnou gymnastickou průpravu, která se hodí nejen pro sportovní gymnastiku, ale je výbornou průpravou pro kterýkoliv sport. Také bych chtěla dětem předat radost z pohybu a naučit je týmovosti a lásce ke sportu.

Budu se těšit! :)