FITDANCEART

Iveta Hetzendorfová

Ahoj, jmenuji se Iveta (kamarádi mi říkají Píďa :)) a od svých 10 let jsem se věnovala aerobiku, a to jak komerčímu, tak sportovnímu. V obou disciplínách jsem závodila a sklidila i několik úspěchů. Vyzkoušela jsem i týmový step aerobik.

I na střední sportovní škole v Praze jsem v aerobiku pokračovala jako jednotlivec. Ačkoliv mě aerobik moc bavil, stále mě to víc táhlo k tanci. Po dostudování školy jsem odjela do Portsmouth ve Velké Británii, a tam jsem zavítala do jednoho z latino klubů. Právě tam jsem zjistila, že latino dance je to "ono", a zamilovala jsem se do Bachaty. Během krátké doby jsem ovládla kroky natolik, že jsem dostala nabídku na lektorovaní párové bachaty. Tančili jsme také salsu, reaggeton a kizombu. Ale mojí vášní stále zůstala Bachata. :) Jezdili jsme na velké Latino party do Londýna, kde jsem načerpala spoustu zkušeností z tanečního světa. Sama jsem se později pustila do organizace Latino akcí v Portsmouth a okolních městech.

I když jsem po návratu do ČR plánovala opět vyjet do UK, osud nakonec rozhodl jinak a já tady zůstala. :) Momentálně jsem na mateřské dovolené a jsem ráda, že budu moci Bachatu (kontrétně v duchu Bachata lady styling) opět předávat dál, jelikož je to láááska. :) 

Na lekcích budu vždy učit krátkou choreografii, a to ve dvou provedeních – jedna bude jednodušší pro nesmělé :) a druhá bude pro odvážnější. Na začátku hodiny se vždy nejdříve společně rozvlíme a poté se vrhneme na samotnou choreografii. Postupně vás provedu všemi kroky a věřím, že budeme odcházet s úsměvem.

Určitě si Bachatu také zamilujete!