FITDANCEART

Iveta Hetzendorfová

Ahoj, jmenuji se Iveta (kamarádi mi říkají Píďa :)) a od svých 10 let jsem se věnovala aerobiku, a to jak komerčímu, tak sportovnímu. V obou disciplínách jsem závodila a sklidila i několik úspěchů. Vyzkoušela jsem i týmový step aerobik.

I na střední sportovní škole v Praze jsem v aerobiku pokračovala jako jednotlivec. Ačkoliv mě aerobik moc bavil, stále mě to víc táhlo k tanci. Po dostudování školy jsem odjela do Portsmouth ve Velké Británii, a tam jsem zavítala do jednoho z latino klubů. Právě tam jsem zjistila, že latino dance je to "ono", a zamilovala jsem se do Bachaty. Během krátké doby jsem ovládla kroky natolik, že jsem dostala nabídku na lektorovaní párové bachaty. Tančili jsme také salsu, reaggeton a kizombu. Ale mojí vášní stále zůstala Bachata. :) Jezdili jsme na velké Latino party do Londýna, kde jsem načerpala spoustu zkušeností z tanečního světa. Sama jsem se později pustila do organizace Latino akcí v Portsmouth a okolních městech.

I když jsem po návratu do ČR plánovala opět vyjet do UK, osud nakonec rozhodl jinak a já tady zůstala. :) Momentálně jsem na mateřské dovolené a jsem ráda, že budu moci Bachatu (kontrétně v duchu Bachata lady styling) opět předávat dál, jelikož je to láááska. :) 

Na lekcích budu vždy učit krátkou choreografii, a to ve dvou provedeních – jedna bude jednodušší pro nesmělé :) a druhá bude pro odvážnější. Na začátku hodiny se vždy nejdříve společně rozvlíme a poté se vrhneme na samotnou choreografii. Postupně vás provedu všemi kroky a věřím, že budeme odcházet s úsměvem.

Určitě si Bachatu také zamilujete!

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Středa 07.08.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Čtvrtek 08.08.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pátek 09.08.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 10.08.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 11.08.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 12.08.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.