FITDANCEART

Dominika Metličková

Lektorka tance

V současné době vedu pravidelnou výuku kurzů a semináře pro dospělé i děti. Učím muzikálový tanec, salsu, flirt dance, lady latin dance, balet, FitLatinoDance, moderní tanec, fitbalet, lady salsu a salsaton. 

V jednotlivých stylech se neustále vzdělávám a na mých hodinách tím máte možnost zažívat stále nové věci.

Můžete se mnou zažít taneční víkendové pobyty a dovolené, zavystupovat si na veřejných produkcích, či jiné nevšední zážitky! ;)

Jako lektorka působím již od roku 2001, s výukou jsem začala na ZUŠ v Pardubicích – klasický tanec, vedla hodiny klasického a moderního tance pro tanečníky latinsko-amerických tanců, v Praze jsem poté vedla na ZUŠ v Ďáblicích taneční přípravku (děti věku 3 - 6let) a v přidružené taneční skupině učila jazz dance, muzikálový tanec a klasický tanec (děti věku 10 - 18let). Vedla jsem také hodiny muzikálového a výrazového tance. A v roce 2009 jsem začala učit v Centru Tance.

Choreograf

Má choreografická tvorba zahrnuje předtančení na maturitní plesy, samostatné performance a taneční čísla na večírky. Momentálně tvořím hlavně pro taneční skupnu DDg. 

Tanečnice

Začátky mé taneční kariéry sahají až do mých 5 let, kdy jsem začala navštěvovat ZUŠ v Pardubicích, kde jsem se pod vedením prof. Demlové seznámila se základy baletu, moderního, lidového a scénického tance. Při studiu na ZUŠ jsme měli 2x do roka představení ve Východočeském divadle na „velké scéně“ a samotné vystupování na jevišti pro mě bylo a dodnes je okouzlující! To vše rozhodlo definitivně o tom, že půjdu ve stopách tance a v roce 1993 jsem nastoupila na Taneční konzervatoř Praha. Zde jsem studovala tanec klasický/balet, moderní – jazz, contemporary, charakterní, lidový, flamenco a historické tance.
V rámci TK jsem nastudovala role v baletech Louskáček, Šípková Růženka, Marná opatrnost a Polovecké tance uvedené ve Stavovském divadle v Praze, a také externě spolupracovala s Národním divadlem, kde jsem účinkovala v Labutím jezeře. Od roku 2001 jsem se účastnila zájezdových představení v Německu a Francii, např. Veselá vdova, Fantom opery, Ptáčník, v ČR zájezdové operetky Růže z Argentiny a turné po Číně s projektem Vídeňského symfonického orchestru Straussovy valčíky. Byla jsem členkou taneční skupiny LG Style, tančila v projektech Mozart Semper vivat! a The Sound of Polka a dále vystupovala v divadle The Magic Prague Theatre.
Studovala jsem pod vedením Zdeny Nemcové klasický tanec, Hany Vláčilové a Taťány Juřicové scénický klasický tanec, Pavla Ždichynce tanec s partnerem, dále Taťány Krištůvkové flamenco a historický tanec, Zuzany Gančevové moderní tanec – technika M. Graham, jazz dance, Aleny Drápalíkové moderní tanec – technika Limon, contemporary dance, a také Ivanem Muchou lidový tanec. Ze zahraničních pedagogů mě vedl Claud Paul Henry na semináři moderního tance. 

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Sobota 30.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 31.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Středa 03.06.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.