FITDANCEART

18.12.2023

Jarní rozvrh

Naši milí kurzisté,

rok 2024 už klepe na dveře, a proto vám posíláme nejdůležitější informace pro nadcházející měsíce. :)  

Poslední lekce roku 2023 proběhnou v pátek 22. 12. Od 23. 12. do 1. 1. 2023 bude studio zavřené. Lekce pro dospělé začínají od 2. 1., všechny dětské lekce startují 3. 1.

 

1) Jarní rozvrh 2023 – dospělí

Postupně zveřejňujeme jarní rozvrh. Většinu dospěláckých lekcí v něm najdete už nyní, zbytek doplníme co nejdříve. Nezapomeňte si včas rezervovat své místo. Budete-li potřebovat posunout splatnost, až do pátku 22. 12. jsme vám k dispozici na recepci v době rozvrhu – neváhejte se na nás obrátit. :) 

 

2) Dětské kurzy

Připomínáme, že rodiče dětských kurzistů jsou v tomto týdnu srdečně zváni na ukázku lekcí. Ta proběhne v posledních 10–15 minutách dané lekce.

Všem dětským kurzistům držíme na příští semestr místo v kurzu (týká se pouze dětských kurzů, to znamená, že pokud dítě navštěvuje lekce pro dospělé, tato výjimka se jich netýká). V prvním či druhém lednovém týdnu vám přijde e-mail s rezervací místa v kurzu a údaji k platbě. Na vás bude, zda rezervaci uhradíte a dítě bude pokračovat dál, nebo ji necháte propadnout a uvolníte místo dalším. Pokud vám rezervační e-mail nepřijde do 10. 1. 2024, prosíme, dejte nám vědět.

Pokud jste u nás podepsali v září 2023 klubovou přihlášku, bude vám rovnou přiznána klubová sleva. Pokud přihlášku vyplněnou nemáte a chtěli byste získat nárok na zvýhodněnou cenu, zastavte se u nás na recepci v prvním lednovém týdnu (otevírací doba dle rozvrhu) a společně vyřídíme všechny náležitosti.

 

3) Ples

I v roce 2024 se na vás těšíme v Parkhotelu v gala! Taneční ples proběhne 1. 6. 2024 a kromě skvělých tanečních vystoupení se můžete tradičně těšit na moderátora večera Jirku Pelnáře.

Lístky budou v prodeji začátkem jara, o všem vás budeme včas informovat.

 

A to je od nás vše. :) Užijte si pohodové Vánoce se vším, co k nim patří – od pohádek po salát. :)  Načerpejte energii a hurá, budeme se na vás těšit opět v roce 2024!

 

Vaše FITDANCEART