FITDANCEART

16.06.2022

Tančíme pro Verunku

Tančíme a cvičíme pro Verunku! ????
 
 
Ve FITDANCEART jsme jedna velká rodina, a proto si navzájem pomáháme. Verunce, roční dcerce naší skvělé lektorky a důstojnici taneční skupiny Daima Dancers Věrky Škalové, před pár týdny lékaři diagnostikovali problémy vedoucí k zastavení psychomotorického vývoje. Verunka nyní potřebuje intenzivní rehabilitační péči, aby se fyziologický vývoj znovu “nakopl” a Verunce se začalo dařit lépe. A jak už určitě tušíte, rehabilitace jsou nejen náročné, ale i značně nákladné.
 
Proto jsme se rozhodli, že v neděli 26. 6. uspořádáme mimořádné taneční a cvičební lekce, z nichž bude celý výtěžek věnován právě na Verunčiny rehabilitace. Cena jedné lekce bude 200,-, hradit je bude možné pouze v hotovosti v den konání lekcí na recepci studia. Ale přihlásit se na ně můžete už teď. ☺️
 
Pokud budete chtít a máte možnost přispět více, budeme jedině rádi. ???? Stejně tak na recepci umisťujeme kasičku, do které můžete Verunce na rehabilitace přidat nějakou tu korunku navíc, i pokud se tanečních lekcí nezúčastníte.
Na jaké lekce se v neděli 26. června můžete těšit? ????
 
 
Veškeré lekce proběhnou bez vázanosti pokročilosti. 
 
 
???? A tady přikládáme vzkaz od Verunky a Věrky:
"Ahoj,
jmenuji se Veronika Česal. Právě mi byl rok. Přestože jsem na světě vlastně chvilku, už teď musím zatnout všechny svoje síly a začít bojovat.
Je to něco přes měsíc, co mi byl zjištěn nedostatek vitamínu B12. Byla jsem skoro dva týdny hospitalizovaná v nemocnici. Tam provedly různé testy a vyšetření i mnoho odběrů krve. Na některé výsledky teprve čekám a některé vyšetření mám možná ještě před sebou.
Vitamín B12 mi doplnili celkem rychle. Dokonce se mi povedlo se i krásně rozbaštit, což byla jedna z věcí, se kterou jsem už taky nějakou dobu bojovala.
Ale vyšetření odhalila i nestandardní nálezy na mozku a míše, které způsobily zastavení psychomotorického vývoje. Zatím netuším, zda mohu ve vývoji vše dohnat nebo budou-li moje poškození trvalá.
Co ale vím je, že se teď všemi svými silami, spolu s mamkou a fyzioterapeutkou, snažím dohnat, co nejvíc bude možné! Intenzivní rehabilitace, několikrát v týdnu, jsou teď jedinou smysluplnou léčbou.
Takto intenzivní rehabilitaci mi je schopen nabídnout jen soukromý sektor, tudíž veškeré náklady tak musí hradit moji rodiče.
Je to boj na dlouhou trať, ale já slibuji, že jej nevzdám!!!☺️"