FITDANCEART

21.05.2021

24. 5. otevíráme!

Naše milé tanečnice, naši milí tanečníci,

pozor, pozor, máme pro vás důležité hlášení!
 
24. 5. otevíráme! ????
 
Oprašujeme znalosti matematiky a počítáme kapacity kurzů a jednotlivých lekcí, které upravujeme tak, abychom už od pondělí 24. 5. mohli otevřít v klasickém režimu. A hurá, podařilo se nám to! ????
Rozvrh na webu ještě ladíme, abychom vyhověli všem vládním nařízením. Takže vás prosíme o chvilku strpení.????
Veškeré informace o provozu a zveřejnění rozvrhu na webu vám pošleme e-mailem. Předem ale hlásíme, že časy některých lekcí jsme museli mírně upravit, abychom se vyhnuli situaci, že v jeden moment bude ve studiu více lidí, než je povoleno.
Ale nebojte, jedná se jen o mírné úpravy (stejně jako v zimě). Kurzy, kterých se budou změny týkat ve vyšší míře, budeme kontaktovat individuálně.
 
 
 
❗️ Podmínky pro vstup do studia:
???? Vstup do studia je povolen pouze s negativním testem (antigenní starý maximálně 72 hodin, PCR maximálně týden starý), potvrzením o očkování či čestným prohlášení o prodělání covid-19 (max. 90 dní po prodělání nemoci)
???? ve studiu je zakázáno používat šatny a sprchy, štendry a botníky budou umístěny před jednotlivými sály, převléci se případně můžete na sálu
???? ve studiu se pohybujte pouze v respirátoru a dodržujte 2metrové rozestupy
???? noste si vlastní karimatku, nebo velký ručník
???? zkontrolujte si začátek své lekce v rozvrhu a přijďte maximálně 5 minut před jejím začátkem. Po jejím skončení prosíme opusťte studio co nejrychleji
Těšíme se na vás! ????