FITDANCEART

10.05.2020

Spuštění provozu studia!

Naše milé tanečnice, naši milí tanečníci,

máme radost, že můžeme potvrdit informace, které jsme vám psali v posledním e-mailu – tedy že od 11. 5. můžeme rozšířit provoz studia a spustit většinu lekcí! :)

Nouzový rozvrh na následující týdny

Lekce jsme z důvodu úklidu a vyvětrání sálu museli o pár minut zkrátit. Tyto změny uvidíte na našem webu v sekci rozvrh již během dnešního dne. Prosím, zkontrolujte si, zda Vaše lekce bude probíhat, a jestli poběží v obvyklém čase. Vzhledem k přestávkám je možné, že bude její začátek o pár minut posunut oproti času, ve kterém probíhala před koronakrizí – vše najdete v rozvrhu. Moc vás prosíme, abyste do studia přicházeli těsně před lekcí již převlečeni a neshromažďovali se v hloučkách v prostorech studia. Stále dodržujeme rozestupy. :)

Do konce května bohužel nebudeme schopni technicky zabezpečit následující lekce tak, aby odpovídaly státem zadaným parametrům. Proto budou minimálně do konce května zrušeny. Jedná se o tyto kurzy:  

-          Pole dance 7-10 let

-          Přípravka sportovní gymnastiky 5-7 let

-          Taneční přípravka 3-5 let

-          Street dance 6-9 let, 10-14 let

-          AY fly létající jóga 9-13, 8-12, 10-14 let, AY fly Acrobatics

-          Balet děti 6-8 let

-          Roztanči své tělo (středa)

 

!!V týdnu od 11. do 17. 5. se nebudou konat lekce s Martinem Maturou (gymnastika, párová akrobacie)!!

 

Také jsme v rámci záchrany planety :) museli přijmout následující podmínky účasti:

 

-          Neshromažďujte se v prostorech recepce. Doporučený počet vás, kurzistů na recepci, jsou 2 osoby.

-          Šatny a sprchy nebude možné využít. Toalety v nutných případech ano.:) 

-          Prosíme, přijďte na lekci už převlečení, případné svrchní vrstvy oblečení odložte do vlastní tašky (oblečení není možné odkládat volně na zem); botníky jsou umístěny před sály.

-          Snažte se dobu před a po skončení lekce strávenou ve studiu eliminovat na minimum. Na lekci choďte pár minut před jejím začátkem a prostory studia opusťte bezprostředně po jejím skončení. Prosíme, nezapomeňte zkontrolovat rozvrh. 

-          Do studia přicházejte pouze v případě, že jste zcela zdraví a netrpíte příznaky jakéhokoliv onemocnění (stále platí, že i rýmička se počítá).

-          Na recepci a v sálech je k dispozici desinfekce na ruce.

-          Při vstupu do studia a pohybu po společných prostorech je nutné mít stále nasazenou roušku, či jiné zakrytí dýchacích cest. Roušku odložte v sále těsně před začátkem lekce. Při odchodu ze sálu je opět nutné roušku nasadit.

-          Doporučené rozestupy dodržujte ve všech prostorech studia.

-          Ve studiu nebude k dispozici občerstvovací koutek (čaj, káva) ani prodej iontových nápojů, zachován zůstává pouze prodej balených nápojů.

-          Na lekci si noste vlastní podložku i ručník. Nemáte-li podložku, využijte ručník.

-          Pokud vaše lekce vysloveně nevyžaduje cvičení bosky, noste na lekci ponožky nebo taneční obuv.

-          Na recepci upřednostňujeme platbu open classů kreditem před hotovostní transakcí. Kredit si můžete nabít bankovním převodem.

 

Prosíme, nevnímejte tyto podmínky jako omezování z naší strany. Děkujeme! <3

Moc se na vás těšíme!

Vaše FDA