FITDANCEART

Tereza Štanglová

Ahoj,

jmenuji se Tereza, studuji Fakultu aplikovaných věd a pracuji jako programátor. :-)

Až do svých 23 let jsem se žádnému sportu nevěnovala. Hodiny tělocviku pro mě byly peklem a jediný pohyb, který jsem měla bylo dobíhání tramvají a autobusů. Dlouho jsem si říkala, že ale nechci zestárnout obtloustlá a neforemná, ale nějak jsem nevěděla, do čeho píchnout. Míčové sporty nepřipadaly v úvahu kvůli mému strachu z létajících kulatých předmětů. Nakonec jsem vyškrtla ze seznamu všechny týmové sporty. Vždy mě fascinoval tanec a akrobacie, ale myslela jsem si, že je na něco takového už hrozně pozdě.
S podporou přítele jsem se začala věnovat Pole dance. Pole dance navštěvuji od září 2013 a dnes již můžu říct, že jsem v sobě zapudila toho gaučového povaleče, kterým jsem bývala. Musela jsem posílit a nechat se komandovat v provedení a flexibilitě, ale začalo mne to vážně bavit.

V říjnu 2015 jsem se zúčastnila workshopu Aerial hoop s Ivetou Rážovou. Ačkoliv na Pole dance chodím moc ráda, kruhy mě úplně pohltily. Po každé hodině se cítím nabitá a šťastná. Stejně tak bych chtěla, abyste se cítili vy po společné hodině semnou :)

Abych vás mohla na svých lekcích správně vézt, snažím se stále vzdělávat, hlavně v oblasti fyziologie, pravidelně navštěvuji kurzy a workshopy. Mé lekce jsou vedeny podle konceptů Zuzky Kellner, se kterou je konzultována veškerá výuka. Lekce začínají zahřátím svalů při rozcvičce a končí závěrečným protažením. V průběhu se zaměříme kromě kruhu také na posilování svalů a zlepšení celkové flexibility.

Těším se na vás

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Pátek 26.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 27.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 28.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 29.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Úterý 30.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Středa 31.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.