FITDANCEART

Kamila Bradová

Věta "tanec je celý můj život" může znít jako pouhá fráze, ale v mém případě opravdu platí, že mě po většinu času zastihnete při nějaké činnosti s tancem související. Ať už je to v tanečním studiu při lekcích či workshopech, které vedu nebo se jich sama účastním, při trénincích, vystoupeních anebo právě jen přemýšlím nad novou choreografií.

Kromě pole dance se již několit let aktivně věnuji flamenku pod vedením českých tanečníků a každoročně jezdím přímo do Andalusie učit se tento krásný tanec přímo ke španělským mistrům. Jako členku flamenkové formace Fábrica Flamenca mě můžete vidět tančit nejen na plzeňských podiích. Zároveň jsem trojnásobnou vítězkou mezinárodní taneční soutěže ve flamenku Flamencopa Pilsen.

Pole dance pro mě zpočátku znamenal výzvu a zvědavost, zda i já dokáži “viset hlavou dolů”. Při učení se a zdolávání různých prvků a triků jsem postupně začala hledat způsob, jak bych mohla vášeň a temperament, který jsem zvyklá vkládat do flamenka, uplatnit i u tyče. Když jsem navštivila kurz pole exotic, bylo jasné, že toto je jednoznačně cesta, kterou se chci v pole dance vydat. V současnoti se tomuto stylu věnuji naplno, baví mě vytvářet si vlastní choreografie, ve kterých zúročím zkušenosti z různých tanečních stylů. Myslím, že pouze tak si tanečník vytvoří osobitý rukopis a dokáže se tak odlišit od ostatních a stát se pro diváky zapamatovatelným.
Individuálně se zdokonaluji pod vedením zkušených lektorů pole dance a exotic jako je Anastasia Stacey Akentyeva, Soňa Kochová, Lucia Štulrajterová, se sportovní složkou mi pomáhá skvělá Zuzana Kellner. Samozřejmě, že nevynechám příležitost účastnit se workshopů se světovými hvězdami exoticu (Eva Bembo, Olga Koda).

Pole exotic v sobě spojuje jak akrobatické prvky typické pro pole sport, tak taneční a svůdné pohyby s floorworkem, který klade důraz na ladné linie nohou. Tančí se typicky v tzv. high heels, což jsou boty na vysoké platformě s vysokými podpatky. Pokaždé, když si je nazuji a tančím, vím, že můžu být v konrétním okamžiku tisíckrát jiná, ať už sexy svůdná šelma nebo křehká a zranitelná, ale především vždy sama sebou! Přijďte tančit se mnou a zjistit, jaká žena se skrývá ve Vás…

 

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Středa 24.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Čtvrtek 25.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pátek 26.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 27.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 28.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 29.01.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.