FITDANCEART

28.02.2018

Příměstké tábory, Letní párty, Dětská taneční přehlídka

Milé klientky a klienti,

mimořádně Vám píšeme uprostřed měsíce a to jen proto, že bychom Vám chtěly moc poděkovat. Je to neuvěřitelné, ale náš třetí ples je již za námi. Velmi si vážíme Vašeho zájmu a podpory, kterou jste Vaší účastí na plese vyjádřily naším lektorům a těm z Vás, kteří vystupovali. Zároveň děkujeme všem vystupujícím za snahu a píli, se kterou jste Vaše vystoupení trénovali. Bylo se opravdu na co dívat. Věříme tedy, že příští rok se v Pekle opět sejdeme. Již můžete vidět část fotek na našich fb stránkách https://www.facebook.com/fitdanceart/, postupně budeme doplňovat další fotky a videa. Samozřejmě, jak to jen půjde, doplníme i naši galerii na stránkách  http://www.fitdanceart.cz/o-tanecnim-studi u/galerie.html.

Rády bychom také připomněly začátek nového semestru, který se nám blíží. V jarním semestru budete moci pokračovat ve svých oblíbených kurzech, nebo si vyzkoušet i něco nového - Rozvrh. V rozvrhu naleznete spoustu novinek. 

 

Příměstké tábory

Termíny:

 

Workhopy

Konečně máme potvrzený termín 1.4.2018, kdy se nám podařilo ukořistit Wahe Akopjana a Zuzku „Zizoe“ Veselou. Podrobnosti naleznete během příštích dní na Fb a webu fitdanceart.cz

 

Akce, na které se již moc těšíme

Pole dance show – 28.4.2018 - v prostoru Moving Station. Každoroční akrobatická akce v novém prostoru i zcela novém konceptu. Rozhodně se máte na co těšit.

Letní párty – 22.6.2018 v prostoru Saloon na Roudné. Připravujeme pro vás překvapení do programu a věříme, že si to všichni na závěr semestru užijeme.

Dětská taneční přehlídka – 23.6.2018 také v Moving Station. Loni byly děti kouzelné. Určitě si nezapomeňte, milí rodiče, zapsat tento termín.

 

Krásný zbytek týdne

 

Renat a Zuza