FITDANCEART

Simona Friedlová

Jako malá jsem nebyla žádný velký sportovec, později na gymnáziu jsem chtěla s kamarádkou začít něco dělat, ale kvůli jejím zádům jsem nemohly na žádné hopsání a rozhodly se pro orientální tanec a za to jsem moc ráda.

Roku 2007 jsme začaly s orientálním tancem u Jany Tipplové. Poté jsem se rok zároveň s orientem věnovala karate, hiphopu a aerobicu. V roce 2009 jsem začala chodit na kurzy Tribal fusion. Od roku 2011 jsem tančila pod vedením Kamily Machynové. Vysupovali jsem na mnoha večírcích, firemních akcích maturitních plesech a několika festivalech jako např. Orient Dream, Let´s Dance a Total Oriental v Německu. Účastnila jsem se řady seminářů s několika českými i zahraničními lektory: Eglal, Ghaleb, Kamila Machynová, Jana Layan Tipplová, Mohamed Hassan, Said El Amir, Sahra atd.

Dnes už se orientu téměř nevěnuji. V roce 2014 jsem chtěla zkusit něco nového a rozhodla jsem se pro pole dance, který mě naprosto uchvátil. Mé záliby tím dostaly nový rozměr. Jako doprovodné koníčky mám posilovnu, různé workouty s přáteli, sportovní gymnastiku, akrobacii a cvičení s vlastní vahou. Začala jsem také navštěvovat lekce Ay fly training u kterého mne zaujalo jeho mnohasměrné využití - posilování, protahování a hlavně i akrobatický směr. Proto, když mi bylo nabídnuto, že bych si mohla udělat certifikace na Ay fly nemohla jsem odmítnout.

 

Taneční úspěchy:

2014 - 2. místo Na mezinárodním tanečním festivalu Let´s Dance ve skupině skupiny folklor

2011 - 2. místo v kategorii skupiny Mezinárodní taneční soutěži bellydance by Shareefa

2010 - 1. místo v kategorii dua na Mezinárodní taneční soutěži bellydance by Shareefa

Nejbližší termíny lekcí:

Přejít na datum: Předchozí týden Vybrat datum Následující týden

Středa 22.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Čtvrtek 23.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pátek 24.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Sobota 25.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Neděle 26.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.

Pondělí 27.05.

Tento den nejsou vypsány žádné lekce.