FITDANCEART

Jindra Kellnerová

Jmenuji se Jindra a k tanci jsem se dostala díky kamarádce. Orientální tanec mě natolik oslovil, že jsem se po nějaké době stala lektorkou. Přináší mi zábavu, uvolnění, přátele a mnoho nových zajímavých informací. Proto bych chtěla pozvat další ženy a dívky na své lekce a umožnit jim najít samu sebe.

Motto: Nikdy není pozdě začít, důležité je nevzdat se.

Současné styly

Orientální tanec - klasika a folklór

Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

2010 - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT
Vzdělání u zahraničních lektorů - Osama Emam, Lubna Emam, Jillina, Beata a Horacio Cifuentes, Khaled Mahmoud, Mohamed Kazafy, Momo Kadous, Rachel Brice, Morgana, Randa Kamel, Serkan Tutar, Tito, Aida Nour, Hassan Khalil
Lektoři CT - Kateřina Krejčová, Karolína Idrisová, Michal Mach, Lenka Zychová, Šátka Martináková, Mirka Gebouská
Začátky v kurzech Eriky Kováčikové

Úspěchy

2010 - mezinárodní soutěž v Duisburku BELLYDANCER OF THE WORLD - se skupinou AKASHA - 3. místo v kategorii folkór a 3. místo v kategorii orient fusion
2009 - porotce v základním kole Miss orient
Jinak se každoročně účastním vystoupení v rámci plesu CT a Historického víkendu

Koncept lekcí

Moje lekce v začátcích zaměřeny na správné zvládnutí základních prvků, dále pak na možnostech jejich použití v kombinacích a rozvoji vlastní fantazie. V pokročilejších kurzech pak tanec s předměty a výuka choreografií.

Život s tancem/cvičením v kostce

Orientálnímu tanci se věnuji od roku 1998, tedy již pěknou řádku let. Musím říci, že za celou tu dobu jsem jěště neměla pocit, že není kam se posunout. Přitahuje mě svojí barevností co do množství stylů, velkou škálou používaných tanečních předmětů a různorodostí hudby. Do mého života přinesl radost, pocit volnosti a především mnoho spřízněných duší. Hlavním motivem jsou pro mě spokojené a úspěšné klientky. Pro další práci nacházím inspiraci na mnoha seminářích, které jsou v dnešní době celkem dobře dostupné jak v rámci CT, v celé ČR a i v zahraničí.