FITDANCEART

21.05.2021

Podmínky otevření od 24. 5.

Naše milé tanečnice, naši milí tanečníci,

 

hurá! Sice by nás nikdy nenapadlo, že bude zimní semestr trvat ještě v červnu, ale je to tak. Od 24. 5. otevíráme studio a už se vás nemůžeme dočkat!

Vše jsme přichystali v souladu se všemi vládními opatřeními. Samozřejmě musíme nastavit a dodržovat určitá pravidla, ale rozhodně to stojí za to, abychom se konečně mohli potkat na sále. 

Rozvrh na webu naleznete během dneška a moc vás prosíme, zkontrolujte si začátek své lekce. Opět jsme museli časy lekcí lehce upravit. 

 

  •      Podmínky pro vstup do studia:

- Ve studiu se pohybujte pouze v respirátoru a dodržujte 2metrové rozestupy,

- noste si vlastní karimatku, nebo velký ručník,

- zkontrolujte si začátek své lekce v rozvrhu a přijďte maximálně 5 minut před jejím začátkem. Po jejím skončení prosíme opusťte studio co nejrychleji,

- ve studiu je zakázáno používat šatny a sprchy. Štendry a botníky budou umístěny před jednotlivými sály, převléci se případně můžete na sálu.

  • Testy – děti:

            Vstup do studia je povolen pouze s:

- čestným prohlášením podepsaným zákonným zástupcem, že dítě bylo negativně testováno ve škole (posíláme v příloze)

- Podmínku testování nemusí splňovat děti do 6 let (dle nových informací https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/dalsi-sporty)

  • Testy – dospělí:

Vstup do studia je povolen pouze s:

- negativním testem – dle vydaných opatření můžeme akceptovat pouze PCR testy týden staré, či antigenní testy 72 hodin staré provedené odběrným místem, či potvrzení o testování ze zaměstnání

- certifikátem vystaveným od Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování (3 týdny po podání první dávky)

- potvrzením o prodělání covidu (nově stanovená lhůta je 180 dní od prodělání)

 

Informace o tom, za jakých podmínek můžeme fungovat, se mění z hodiny na hodinu. Předem se omlouváme, jestli budeme odvolávat, co jsme vydali. Ale určitě chápete, že situace je složitá. :D

 

Těšíme se na vás! 

Vaše FDA