FITDANCEART

17.06.2019

PODZIMNÍ ROZVRH

Naše milé tanečnice a tanečníci,

rády bychom Vás informovaly o novinkách, které máme pro Vás připravené.

 

ROZVRH PODZIM

Jako první novinku Vám přinášíme rozvrh na podzimní semestr. Rozvrh můžete již teď nalézt na našich webových stránkách – Rozvrh podzim. Některé kurzy byly v jarním semestru plně obsazené, proto neváhejte a přihlaste se. Pokud byste chtěli posunout splatnost, rozdělit platby, určitě se obraťte na naše recepční, rády Vám se vším pomohou.

POZOR – kurzy Pole dance budou vypsány na webových stránkách 1. 7. 2019.

 

ROZVRH PODZIM – dětské kurzy

Jak jistě víte, spousta dětských kurzů je v současné době naplněna. Z tohoto důvodu chceme zajistit místa dětem, které již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat. Proto budou do 30. 6. 2019 dětské kurzy v rozvrhu na našich stránkách pro veřejnost uzavřeny. Žádáme tedy rodiče dětí, které chtějí ve svém kurzu pokračovat, aby se přihlásili na recepci nebo telefonicky. Rezervace jim bude vytvořena a je možnost posunout splatnost. Od 1. 7. 2019 budou všechny kurzy v rozvrhu otevřeny a bude se moci přihlásit do volných kurzů kdokoliv.

Kurzy Sportovní gymnastiky (netýká se přípravky sportovní gymnastiky)

Děti v těchto kurzech jsou rozřazovány do pokročilostí dle lektora Martina Matury. Žádáme tedy o potvrzení, že daný kurz časově vyhovuje. Potvrzení učiňte prosím na recepci studia.

Kurzy Pole dance

Tyto kurzy budou vypsány 1. 7. 2019. Do 14. 7. 2019 budou opět uzavřeny pro veřejnost a máte možnost se do těchto kurzů přihlásit.

 

ZÁVĚREČNÉ AKCE

Jako každý rok je pro Vás připravena závěrečná párty, která se koná 28. 6. 2019 v Saloonu na Roudné. Velmi se těšíme na všechna vystoupení, které nás čekají a na které naše klientky a klienti nacvičují.

Prosíme, aby si vystupující zakoupili své lístky co nejdříve.

 

S přáním hezkého dne

 

 

Renat a Zuza